Home » Sport - Lyžování » Skokané Koudelka i Polášek skončili ve Willingenu ve třetí desítce

Skokané Koudelka i Polášek skončili ve Willingenu ve třetí desítce

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil na Světovém poháru ve Willingenu na 26. místě a čtyři dny před začátkem mistrovství světa v Seefeldu zaznamenal nejhorší umístění v sezoně. Dosud byla jeho minimem dvě 25. místa. Viktor Polášek obsadil v Německu 29. příčku. Druhé vítězství v kariéře vybojoval díky veleskoku 150,5 metru ve 2. kole domácí favorit Karl Geiger

Na stránce se nacházejí pouze odkazy takže žádným způsobem neporušuje zákon. Kontakt: infostream@email.cz

Tímto si vyhrazujeme přísné kopírovaní odkazu a Textu !!! Majitelka stránek Kolatková. Stránky jsou a budou na vždy zdarma !!!

© Nabízíme live zdarma online livesport Hokej online Fotbal živě Tenis live sport živě živé přenosy NHL live KHL online Uefa