Home » Sport - Lyžování » Sdruženář Rydzek vyhrál závod ve Val di Fiemme, Portyk bodoval

Sdruženář Rydzek vyhrál závod ve Val di Fiemme, Portyk bodoval

Německý sdruženář Johannes Rydzek vybojoval na Světovém poháru ve Val di Fiemme první vítězství v sezoně a celkově 17. v kariéře. Nora Jörgena Graabaka porazil ve finiši o 5,9 sekundy, nejlepší z českých reprezentantů Tomáš Portyk doběhl v Itálii na bodovaném 29. místě.

Na stránce se nacházejí pouze odkazy takže žádným způsobem neporušuje zákon. Kontakt: infostream@email.cz

Tímto si vyhrazujeme přísné kopírovaní odkazu a Textu !!! Majitelka stránek Kolatková. Stránky jsou a budou na vždy zdarma !!!

© Nabízíme live zdarma online livesport Hokej online Fotbal živě Tenis live sport živě živé přenosy NHL live KHL online Uefa