Home » Fotbal živě, Hokej online, Tenis live, livesport, sport živě » ŽIVĚ: Sparta – Slavia zdarma online přenos derby

ŽIVĚ: Sparta – Slavia zdarma online přenos derby

 

Zde můžete sledovat fotbalové derby mezi Spartou a Slavií HET ligu

 17.3 2018 – 17:30

 

informace o zápase

289. pražské derby bude pro hodně fanoušků zápasem jara. Favorité jsou hosté ze Slavie a bude zajímavé sledovat, jak se s touto rolí popasují. Sparta, která po neuspokojivých výkonech odvolala Stramaccioniho, nevyhrála ani první zápas pod novým trenérem Pavlem Hapalem. Z Karviné si odvezla pouze bod za remízu 1:1 a je momentálně pátá. Tento zápas je ale speciální a dá se předpokládat, že Sparta předvede výkon na hraně svých možností. Domácí mají k dispozici téměř kompletní kádr, když pouze u Šurala je start nejistý. „Hráčům jsme ukázali silné stránky Slavie, všechno, v čem jsou kvalitní, ale soustředit se budeme na nás. Na naši kvalitu, kterou máme nesčetnou, a důležité bude, aby každý hráč dal v tom zápase něco navíc,“ ví Hapal. Sešívání jsou aktuálně na druhé pozici a na Plzeň, která má ale zatím odehráno o zápas méně, ztrácí 7 bodů.

↓KLIKNĚTE NÍŽE NA PLAY ► PRO ZOBRAZENÍ NABÍDKY↓

Přenosy z české nejvyšší fotbalové soutěže nevysíláme, pouze je na naší stránce zprostředkováváme odkazem. Pokud chcete sledovat přenosy ZDARMA je potřeba mít účet u Tipsportu. Pokud nemáte účet u Tipsportu můžete se zdarma zaregistrovat. Po té budete moci sledovat zápasy z nejvyšší české fotbalové ligy v HD kvalitě a bez zpoždění i na vašem mobilu nebo tabletu. regNavíc jako bonus dostanete 150KČ ZDARMA za které si můžete vsadit.

   zápas živě  <<

zdroj:onlajny.com

 
 

Na stránce se nacházejí pouze odkazy takže žádným způsobem neporušuje zákon. Kontakt: infostream@email.cz

Tímto si vyhrazujeme přísné kopírovaní odkazu a Textu !!! Majitelka stránek Kolatková. Stránky jsou a budou na vždy zdarma !!!

© Nabízíme live zdarma online livesport Hokej online Fotbal živě Tenis live sport živě živé přenosy NHL live KHL online Uefa