Home » Fotbal živě, Hokej online, Tenis live, livesport, sport živě » ŽIVĚ: Viktora Plzeň – CSKA Moskva (Liga mistrů) 19.9 2018 – 21:00

ŽIVĚ: Viktora Plzeň – CSKA Moskva (Liga mistrů) 19.9 2018 – 21:00

Plzeňští se po pěti letech a potřetí v historii představí v hlavní fázi Ligy mistrů. Čeští šampioni ve středu přivítají CSKA Moskva a hned první zápas napoví o jejich šancích v základní skupině G, kde jsou jasnými favority na postup vítěz posledních tří ročníků „milionářské“ soutěže Real Madrid a AS Řím.

Plzeňští mají na CSKA z LM dobré vzpomínky. Na podzim 2013 sice v Moskvě prohráli 2:3, ale v závěrečném utkání skupiny doma ruský tým zdolali 2:1. Západočeši díky tomu obsadili třetí místo a postoupili do jarní fáze Evropské ligy, což se jim povedlo i o dva roky dříve. „Je to první zápas doma. Se soupeřem, se kterým bychom relativně mohli něco uhrát, takže z tohoto pohledu může být klíčový. Už se na to velmi těším,“ řekl novinářům plzeňský záložník Patrik Hrošovský.

Pro spuštění přenosu je nutné nainstalovat a povolit flash player (ke stažení/povolení zde). 

Zdroj: Tento odkaz na stream patří webu JokerStream.com na který pouze odkazujeme.
 
 

Na stránce se nacházejí pouze odkazy takže žádným způsobem neporušuje zákon. Kontakt: infostream@email.cz

Tímto si vyhrazujeme přísné kopírovaní odkazu a Textu !!! Majitelka stránek Kolatková. Stránky jsou a budou na vždy zdarma !!!

© Nabízíme live zdarma online livesport Hokej online Fotbal živě Tenis live sport živě živé přenosy NHL live KHL online Uefa